Przemysł i rolnictwo Kategoria: Przemysł i rolnictwo

Przemysł i rolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Mleko kozie »

  Mleko kozie Gdańsk, Sprzedam mleko i sery kozie. Mleko kozie cena 8 zł/litr. Tego typu ogłoszenia znajdziecie w naszym serwisie. Według prawodawstwa Unii Europejskiej mleko innych zwierząt domowych niż bydło nie może być określane jako mleko, lecz musi zawierać informację o zwierzęciu gospodarskim (na przykład mleko kozie).

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rolnicy »

  rolnictwo - agronomia - termin określający całość teoretycznej i praktycznej wiedzy o rolnictwie łącznie ze znajomością zarządzania gospodarstwem. Wraz z rozwojem nauk rolniczych zakres agronomii uległ zawężeniu do uprawy roli i roślin. Zapraszamy do naszego blogu rolniczego.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Owce kupię »

  Ogłoszenia związane z owcami, handlem owcami, owczymi produktami, strzyżenie owiec, usługami związanymi z owcami. Początkowo z owiec uzyskiwano jedynie skóry, mięso i mleko, obecnie również wełnę. Początkowo zwierzę hodowane na terenach górskich i stepowych rozpowszechniło się obecnie w różnorodnych biotopach na całym świecie.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coal for sell »

  Coal is the largest source of energy for the generation of electricity worldwide, as well as one of the largest worldwide anthropogenic sources of carbon dioxide releases.
  Steam Coal For Sale - coal is extracted from the ground by coal mining, either underground by shaft mining, or at ground level by open pit mining extraction.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysł »

  Przemysł to dział produkcji materialnej, w którym wydobywanie zasobów przyrody i dostosowanie ich do potrzeb ludzi odbywa się na dużą skalę, na zasadzie podziału pracy i za pomocą maszyn. W naszym serwisie znajdziecie wiele ogłoszeń z obszaru przemysłu, takich jak: Przemysł tekstylny, czy przemysł skórzany – dział gospodarki, który zajmuje się wytwarzaniem produktów i półproduktów wykonanych ze skóry

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Bydła »

  Bydło - to zwierzęta kupowane i sprzedawane, w rolnictwie. Bydło zalicza się do przeżuwaczy, a co za tym idzie posiada charakterystyczną dla tej grupy zwierząt budowę i fizjologię układu pokarmowego. Sprzedam bydło - tu znajdziesz bazę ogłoszeń związanych z kupnem i sprzedażą bydła, cielaki, paszami oraz dodatkami dla bydła, wagi do bydła.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł i rolnictwo

Przemysł i rolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: